Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44605
Stary 20.05.2011, 12:03
Burliga - Jaliens, Bunoza - Paljić

---

Na ligę i pierwszą rundę dałaby radę. Ale tak wygląda ławka rezerwowych: Kowalski. I do tego chłopcy z MESY, ktorych w poważnym starciu nikt nie widział. Najsłabsze ogniwo to oczywiście Bury, prawy obrońca do pierwszego składu powinien być priorytetem. Potem lewy, a potem stoper(zy?). Z Polaków wygląda to dość blado. Jedyni boczni obrońcy warci uwagi to Rzeźniczak i Wawrzyniak (do pierwszego składu, tak to jeszcze m.in. Fonfara), ale jak wiadomo ich nie wyciągniemy. Na środku obrony trochę lepiej: Fojut, Celeban, Banaś, Glik, Sadlok; tylko, ze oni wszyscy to poziom mniej więcej tego co mamy. Jakby któryś z nich przyszedł na miejsce Kowalskiego to byłaby to kolosalna zmiana na plus. Z drugiej strony, jak ja bym przyszedł na jego miejsce to też bylaby zmiana na plus - gralbym tak samo wujowo, a jestem mlodszy i gralbym za grosze.

Wnioski: jeśli szukamy wzmocnień to poza granicami. Z Polski możemy ściągnąć uzupełnienia, lub rezerwowych (ktorych tez potrzebujemy!)
.
Odpowiedz cytując