Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12756
Stary 20.05.2011, 12:02
Incognito napisał(a):Wyświetl post
"Rozumiem, że pan by chciał wszystkich urzędników pozwalniać.

Mazurek: Powiedzmy, połowę.

Jakubiak:U nas uważa się, że biznes tworzy państwo, a urzędnicy państwowi je niszczą, a to oni przygotowują wielką infrastrukturę dla życia dziennikarzy, biznesu. Gdyby nie oni, gdyby nie tacy ludzie jak ja, byłby pan bez numeru dowodu, zameldowania. (sic! - dopisek własny)

Mazurek: Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.

Jakubiak: To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczeni, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą (sic!!! - dopisek własny), przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować."

Gdzieś to już czytałem, ale za i tak za każdym razem mnie to rozwala. Masakra, co gorsza te urzędasy naprawdę tak myślą...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!