Incognito napisał(a):

"Rozumiem, że pan by chciał wszystkich urzędników pozwalniać.
Mazurek: Powiedzmy, połowę.
Jakubiak:U nas uważa się, że biznes tworzy państwo, a urzędnicy państwowi je niszczą, a to oni przygotowują wielką infrastrukturę dla życia dziennikarzy, biznesu. Gdyby nie oni, gdyby nie tacy ludzie jak ja, byłby pan bez numeru dowodu, zameldowania. (sic! - dopisek własny)
Mazurek: Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.
Jakubiak: To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczeni, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą (sic!!! - dopisek własny), przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować."
|

Gdzieś to już czytałem, ale za i tak za każdym razem mnie to rozwala. Masakra, co gorsza te urzędasy naprawdę tak myślą...