Wyświetl pojedynczy post
Incognito
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: zero jeden dwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12755
Stary 20.05.2011, 11:45
PJN to nic nowego. To dalej Ci sami ludzie z tych samych ław sejmowych, którzy po prostu zmienili szyld. Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości, jacy ludzie tam zasiadają, polecam fragment wywiadu z "panią" Jakubiak:

"Rozumiem, że pan by chciał wszystkich urzędników pozwalniać.

Mazurek: Powiedzmy, połowę.

Jakubiak:U nas uważa się, że biznes tworzy państwo, a urzędnicy państwowi je niszczą, a to oni przygotowują wielką infrastrukturę dla życia dziennikarzy, biznesu. Gdyby nie oni, gdyby nie tacy ludzie jak ja, byłby pan bez numeru dowodu, zameldowania. (sic! - dopisek własny)

Mazurek: Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.

Jakubiak: To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczeni, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą (sic!!! - dopisek własny), przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować."

za http://www.wykop.pl/artykul/533323/w...wa-z-poslanka/

Dopóki do Sejmu nie zostanie dopuszczona świeża krew, dopóty będziemy trwać w tym dziwacznym letargu.