|
Też jestem zdania, że powinniśmy wyjść w jak najlepszym składzie no minus Wilk, Kirm (którego trener zapowiedział) i Pareiko a zupełne rezerwy puścić w środe w Lubinie i znowu najlepszy skład na R22 z Polonią.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
|