Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 20.05.2011, 11:32
Też jestem zdania, że powinniśmy wyjść w jak najlepszym składzie no minus Wilk, Kirm (którego trener zapowiedział) i Pareiko a zupełne rezerwy puścić w środe w Lubinie i znowu najlepszy skład na R22 z Polonią.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując