Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3658
Stary 20.05.2011, 10:16
Grze Gie napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6910 buahahaha

To był jakiś teatrzyk, czy oni tak na serio. Jeśli tak to mają jakies sprane berety ku**a... żenada
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
Odpowiedz cytując