Grze Gie napisał(a):

To był jakiś teatrzyk, czy oni tak na serio.

Jeśli tak to mają jakies sprane berety ku**a... żenada
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś