dynek.pl napisał(a):

Oglądałem go w tym sezonie dwa razy w meczach 2.Bundesligi. Typowy drwal, taki raczej mało ruchawy kloc grający w drugiej linii, ale też gra bardzo twardo i dosyć skutecznie w defensywie. Dodatkowo ten nasz Sienkiewicz jest bardzo kontuzjogenny. Ale jako uzupełnienie na pozycji defensywnego pomocnika nie byłaby to zła opcja. Pozostaje tylko kwestia, czy jest to uczciwe, że piłkarz, który kiedyś wybrał Niemcy ma grać dla Polski.