|
Ludzie, jak Pawełek miał świetną rundę to też wszyscy płakali, dlaczego nie przedłużają z nim kontraktu. Teraz chyba nikt nie żałuje tej decyzji.
No i też trzeba powiedzieć szczerze - nie należy nigdy przepłacać ani za piłkarza, ani dawać mu zbyt wygórowanej pensji. Bo to w przyszłości się mocno odbije.
Ja jestem spokojny, że zostanie podjęta dobra decyzja. Obojętnie jaka ona będzie.
|