Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44595
Stary 20.05.2011, 09:32
Ludzie, jak Pawełek miał świetną rundę to też wszyscy płakali, dlaczego nie przedłużają z nim kontraktu. Teraz chyba nikt nie żałuje tej decyzji.

No i też trzeba powiedzieć szczerze - nie należy nigdy przepłacać ani za piłkarza, ani dawać mu zbyt wygórowanej pensji. Bo to w przyszłości się mocno odbije.

Ja jestem spokojny, że zostanie podjęta dobra decyzja. Obojętnie jaka ona będzie.
Odpowiedz cytując