Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
4975
20.05.2011, 08:40
no niesamowite, już mamy fanów w poznaniu...
W dodatku nie potrafiących czytać, 4 posty wyżej.
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411