fan01 napisał(a):

|
Weszlo.com jest portalem satyryczno-bukmacherskim, wiec czemu sie tak strasznie przejmujecie ich wypocinami? Że niby jak, zadzwonili do Chaveza i spytali sie go jak tam transfer? "ano, chujowo, co prawda mam do rozegrania jeszcze 3 mecze w tym sezonie, jestem jeszcze pracownikiem Wisly, ale Wisla żałuje kasy wiec Lechy i Legie - kupcie mnie!"
|
Nie masz racji, Ćwiąkała już przeprowadzał wywiady z Chavezem, mówi po Hiszpańsku. Info należy taktować jako pewne.