Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44588
Stary 20.05.2011, 08:26
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Weszlo.com jest portalem satyryczno-bukmacherskim, wiec czemu sie tak strasznie przejmujecie ich wypocinami? Że niby jak, zadzwonili do Chaveza i spytali sie go jak tam transfer? "ano, chujowo, co prawda mam do rozegrania jeszcze 3 mecze w tym sezonie, jestem jeszcze pracownikiem Wisly, ale Wisla żałuje kasy wiec Lechy i Legie - kupcie mnie!"
Nie masz racji, Ćwiąkała już przeprowadzał wywiady z Chavezem, mówi po Hiszpańsku. Info należy taktować jako pewne.
Odpowiedz cytując