Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
qwertyq
Junior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Poznań, Katalonia ;]

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4974
Stary 20.05.2011, 08:17
Witam wszystkich, mam pytanie.
Jestem fanem Białej Gwiazdy z wielkopolski. Mam zamiar przyjechać na mecz do Krakowa i tu pojawia się pytanie. Czy karta kibica jest niezbędna do zakupu i wstępu na mecz ligowy? I jak wygląda sprawa z meczami pucharowymi, chciałbym przyjechać na III rundę eliminacji (oby była) dlatego pytam. Poza tym może są tu również jacyś fani z Poznania, zgralibyśmy się i pojechali na mecz razem.

Pozdrawiam!
www.qwertyq.digart.pl
WISŁA PANY!
Odpowiedz cytując