|
Witam wszystkich, mam pytanie.
Jestem fanem Białej Gwiazdy z wielkopolski. Mam zamiar przyjechać na mecz do Krakowa i tu pojawia się pytanie. Czy karta kibica jest niezbędna do zakupu i wstępu na mecz ligowy? I jak wygląda sprawa z meczami pucharowymi, chciałbym przyjechać na III rundę eliminacji (oby była) dlatego pytam. Poza tym może są tu również jacyś fani z Poznania, zgralibyśmy się i pojechali na mecz razem.
Pozdrawiam!
|