Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
3655
20.05.2011, 07:29
ciekawe czy im kazali krzyczeć "zawsze i wszędzie policja .... " czy poniosła ich chwila
jeśli poniosła, to znaczy że coś się dzieje i szatan się nimi interesuje
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411