|
Zeby go posadzić na ławie potrzeba by 2 srodkowych lepszych od niego. Jesli do tego wymienimy jeszcze przynajmniej 1 bocznego obrońce to najważniejsze dla nas mecze w sezonie - czyli 2 runda el. LM beda poligonem do zgrywania sie defensywy. Scenariusz samobójczy.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."
Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
|