A widzieliście tą groźną kibolkę z warkoczem :?: Ależ sobie pięknie poradzili, komendant będzie dumny
Ja wiem, że double post itp... ale nie mogę

Miałem iśc spać, a teraz będę pizgać do rana
I oni ....a mają coś ochraniać? W gimnazjum by ich zabili

Przecież widzicie, że sobie wybrali do ćwiczeń podstawówkę i to jeszcze same dziewczynki
