Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3654
Stary 20.05.2011, 00:51
A widzieliście tą groźną kibolkę z warkoczem :?: Ależ sobie pięknie poradzili, komendant będzie dumny

Ja wiem, że double post itp... ale nie mogę Miałem iśc spać, a teraz będę pizgać do rana

I oni ....a mają coś ochraniać? W gimnazjum by ich zabili Przecież widzicie, że sobie wybrali do ćwiczeń podstawówkę i to jeszcze same dziewczynki
Ostatnio edytowane przez FooFighter : 20.05.2011 o godz. 00:58.
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
Odpowiedz cytując