Yossarian napisał(a):

|
Jezeli kontrolowany przeciek do mediow ze strony Chaveza jest faktem a nie kolejna konfabulacja szmaciarzy z weszlo,to jutro przed porannym treningiem Basalaj powinien oficjalnie podziekowac Osmanowi za udzial w zdobyciu mistrzostwa,poprosic o zdanie sprzetu, kluczy od szafki w szatni i czule sie z nim pozegnac.Adios Osman-wysluchaj z checia ofert z innych polskich klubow a potem idz glosic slowo boze w amice ,legii czy innej cracovii.
|
Nie mogę czytać takich postów... kluby nie dogadały się co do kwoty odstępnego a tu już posądzanie zawodnika o jakieś kolaboracje z innymi klubami. Do tego jakieś ploty z zeszło a Osmana już byście chcieli z klubu na zbity... wywalać. Pomógł nam zdobyć MP więc szacunek mu się należy a po za tym znajdźcie mi choć jednego zawodnika z polskiej Ekstraklasy który mógłby go zastąpić. Nie znamy pełnego przeglądu sytuacji więc lepiej zostawić negatywne komentarze dla Siebie tym bardziej ze ten pseudo portal często szuka na siłę sensacji.