Wyświetl pojedynczy post
oreł
Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44575
Stary 20.05.2011, 00:30
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Jezeli kontrolowany przeciek do mediow ze strony Chaveza jest faktem a nie kolejna konfabulacja szmaciarzy z weszlo,to jutro przed porannym treningiem Basalaj powinien oficjalnie podziekowac Osmanowi za udzial w zdobyciu mistrzostwa,poprosic o zdanie sprzetu, kluczy od szafki w szatni i czule sie z nim pozegnac.Adios Osman-wysluchaj z checia ofert z innych polskich klubow a potem idz glosic slowo boze w amice ,legii czy innej cracovii.
Nie mogę czytać takich postów... kluby nie dogadały się co do kwoty odstępnego a tu już posądzanie zawodnika o jakieś kolaboracje z innymi klubami. Do tego jakieś ploty z zeszło a Osmana już byście chcieli z klubu na zbity... wywalać. Pomógł nam zdobyć MP więc szacunek mu się należy a po za tym znajdźcie mi choć jednego zawodnika z polskiej Ekstraklasy który mógłby go zastąpić. Nie znamy pełnego przeglądu sytuacji więc lepiej zostawić negatywne komentarze dla Siebie tym bardziej ze ten pseudo portal często szuka na siłę sensacji.
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

twitter: bart_ozog
Odpowiedz cytując