jova napisał(a):

|
A zauważyłeś, że jak ostatnio sprowadziliśmy zawodnika ogranego w pucharach i solidnej lidze, to okazało się, że Chavez jest jednak od niego lepszy? Wiemy czego oczekiwać po Chavezie, a kolejny transfer to znowu byłaby loteria i możliwość trafienia następnego Jaliensa. Pozbycie się naszego jedynego sensownego obrońcy byłoby naprawdę sporym ryzykiem.
|
Też jestem przeciwny rezygnowaniu z Chaveza. Jednak to jest nasz absolutnie najlepszy obrońca w tej chwili i nawet jeśli kupimy kogoś lepszego w jego miejsce to trzeba dać mu czas na zgranie z resztą formacji obronnej a my tego czasu nie będziemy mieć wiele...
Nie zgadzam się, że Chavez przy Marcelo i Głowackim murawy by nie powąchał, pograłby dużo chociażby ze względu na kontuzje tego drugiego

A po drugie nie sądzę, że za podobną cenę pozyskamy kogoś lepszego od Honduranina. O braku zgrania pisałem. Jestem za transferem środkowego obrońcy ale jeśli już mamy się kogoś pozbywać to prędzej spróbujmy z Jaliensem/Kowalskim ...