Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11247
Stary 19.05.2011, 22:36
MCX napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że chociaż tym razem zdrowy rozsądek i obiektywizm był na pierwszym miejscu.
Chyba sobie jaja robisz? Kucharski to się kiedyś po leżącym Głowackim przespacerował, potem na Komisji Ligii przeprosił i nie było sprawy. Małecki dostał karę z klubu (?!) i Ekstraklasy mimo że przeprosił. I za co? Za puszczenie wiązki komuś kto go chamsko sfaulował? To są jakieś kpiny...
Dawno mi tak ... w naszej piłce i na forum ciśnienia nie podniosły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.05.2011 o godz. 22:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując