MCX napisał(a):

|
Dobrze, że chociaż tym razem zdrowy rozsądek i obiektywizm był na pierwszym miejscu.
|
Chyba sobie jaja robisz? Kucharski to się kiedyś po leżącym Głowackim przespacerował, potem na Komisji Ligii przeprosił i nie było sprawy. Małecki dostał karę z klubu (?!) i Ekstraklasy mimo że przeprosił. I
za co? Za puszczenie wiązki komuś kto go chamsko sfaulował? To są jakieś kpiny...
Dawno mi tak ... w naszej piłce i na forum ciśnienia nie podniosły.