Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.05.2011, 21:55
Cytat:
Kibice do rządu: "Stary niedźwiedź mocno śpi!"

Gdy upłynęła godzina gry ciekawiej zrobiło się chociaż na trybunach. Szalikowcy Lecha zamontowali bębny i rozpoczęli normalny doping, który wcześniej pojawił się tylko przez kilka minut w pierwszej połowie. Zaczęli dość ironicznie - od dziecięcych piosenek: "Ogórek, ogórek, zielony ma garniturek" czy "Stary niedźwiedź mocno śpi". Później przeszli na pieśni weselno-imieninowe - ("Ona temu winna, ona temu winna, pocałować go powinna" lub "Nie pijemy wódki, pocałunek był za krótki"). Ironia skierowana była w kierunku osób zamykających stadiony lub też myślących, że na polskich stadionach można stworzyć widowisko bez zorganizowanych grup kibiców. "To jest wasza Bundesliga" - ryknął poznański "Kocioł". A przez ostatni kwadrans rozpoczęło się chociaż święto na trybunach. Aktywny doping wywołał nieco więcej żywiołowości w grze poznaniaków, ale nie przeniosło się to na choćby jedną sytuację bramkową. Borussia też odpuściła i mecz zakończył się remisem 0-0.
10 znakow...
Odpowiedz cytując