Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KoJaK
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
44558
19.05.2011, 21:52
Dla mnie jest to jedna wielka ściema. Nie maja pismaki o czym pisac to wprowadzaja niepotrzebny chaos. Ja jestem spokojny o kupienie Chaveza. Ze strony władz Wisły było by to nienormalne jeśli nie wykupili by Go za taka kwotę.
KoJaK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoJaK
Znajdź inne posty napisane przez KoJaK