Wyświetl pojedynczy post
KoJaK
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44558
Stary 19.05.2011, 21:52
Dla mnie jest to jedna wielka ściema. Nie maja pismaki o czym pisac to wprowadzaja niepotrzebny chaos. Ja jestem spokojny o kupienie Chaveza. Ze strony władz Wisły było by to nienormalne jeśli nie wykupili by Go za taka kwotę.
Odpowiedz cytując