Nie będziemy zadowoleni gdy Weiss przyjdzie do Legii- przynajmniej tak mi się widzi.
Wydaje mi się, że to dobry trener, a jak na naszą ligę to wygląda bardzo dobrze. Nawet lepiej niż Maaskant jak do nas przychodził...
Miejmy nadzieję, że jeśli podpisze z Legią umowę i jednocześnie będzie się zajmował kadrą to nie będzie miał rewelacyjnych wyników.

W dodatku, podobno lubi sięgać "po swoich", ale umówmy się, że do Polski to nie każdy przyjdzie.
Na pewno wolę Legię niż Lecha czy Craxę, ale mimo wszystko to jest wciąż Legia, której dobrze nie życzę.
Cóż, zobaczymy jak się sprawa z trenerami w Eklasie rozwinie...