Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arturtsw
Member
Od: 07.2007
Offline
#
44557
19.05.2011, 21:45
Straszny błąd by zrobili jeśli go nie wykupią. To nawet nie pół miliona Euro tylko $. Trudno w to wierzyć, liczę że wszystko się potoczy pomyślnie...
arturtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturtsw
Znajdź inne posty napisane przez arturtsw