|
Ja tego nie pojmuję. Jak można żałować 0,5mln $$ na takiego gościa. Przecież to najlepszy obrońca i PRIORYTETEM powinno być zatrzymanie go w drużynie... Mam nadzieję, że to jakaś zagrywka, albo coś w tym stylu, bo aż wierzyć się nie chce..
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
|