"Jacek i Agatka" z Canal+ powinni zebrać od kibiców Wisły należne "podziękowania", za czuwanie " nocą i dniem" nad inwigilacją piłkarzy Wisły Kraków. Osobiście dla mnie, Ci laleczkowaci "ormowcy" są warci siebie, czyli tyle ile ich nazwiska = Smokowski i Twarowski. Zobaczymy co zrobią, jak tak wszystkie trybuny na Wiśle rykną jednemu i drugiemu z nazwiska i na ..... imię, tak jak ubliżają inne trybuny Małeckiemu, lecz Smokowski i Twarowski, są wtedy głusi i ślepi, jak na wiernych "ormoców" przystało, których oczywiście nie stać nawet na słowo -
przepraszamy- za kłamliwe i obrzydliwe pomówienie Małeckiego i Wisły na całą Poskę o rasizm.
