|
Ja bym tak na miejscu Maaskanta nie ekspermentowal za duzo,bo skonczy sie laniem i potem bede wysluchiwał "Mistrza to moze i zdobyliscie ale w Warszawie zescie polegli"
Mi to i tak zwisa ,ale zawsze jakas tam zadra pozostaje , zwlaszcza do tych meczow na Lazienkowwskiej za "starych czasow".
|