Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 19.05.2011, 21:29
Ja bym tak na miejscu Maaskanta nie ekspermentowal za duzo,bo skonczy sie laniem i potem bede wysluchiwał "Mistrza to moze i zdobyliscie ale w Warszawie zescie polegli"

Mi to i tak zwisa ,ale zawsze jakas tam zadra pozostaje , zwlaszcza do tych meczow na Lazienkowwskiej za "starych czasow".
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując