http://www.weszlo.com/news/6906
No chyba szlag mnie trafi. 0,5mln $ żal im wydać na NAJLEPSZEGO obrońcę ligi?! Znowu rozjebią obronę przed samym sezonem..
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."