|
Legia - Wisła 0:2 (0:1)
Skład: Pareiko- Cikos, Kowalski, Chavez, Paljic- Sobolewski, Sivakov, Małecki- Melikson, Genkow, Kirm
Zmiany: Rios, Żurawski, Jirsak
Bramki: Genkov, Małecki
Powód: lol
Ostatnio edytowane przez marian paździoch : 20.05.2011 o godz. 20:59.
Od kołyski ,aż po grób w sercu tylko jeden klub WISŁA
|