Wyświetl pojedynczy post
marian paździoch
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Hmm?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1532
Stary 19.05.2011, 21:26
Legia - Wisła 0:2 (0:1)
Skład: Pareiko- Cikos, Kowalski, Chavez, Paljic- Sobolewski, Sivakov, Małecki- Melikson, Genkow, Kirm
Zmiany: Rios, Żurawski, Jirsak
Bramki: Genkov, Małecki
Powód: lol
Ostatnio edytowane przez marian paździoch : 20.05.2011 o godz. 20:59.
Od kołyski ,aż po grób w sercu tylko jeden klub WISŁA
Odpowiedz cytując