Jakubus napisał(a):

|
Nie wiem czy wielu z was obserwuje mecze ME, ale ja ich podstawie śmiem rzec, że Daniel Brud zdecydowanie wyróżnia spośród chłopaków tam grających, warto byłoby mu dać szansę chociaż 45 minut. W 1wszej połowie wystawić najsilniejsze zestawienie, zrobić korzystny wynik i w 2giej dać np Danielowi szanse. Chłopak ten gra na pozycji Czarka Wilka, więc mógłby w drugiej połowie zmienić Jirsaka albo Sivakova.
|
A mógłby to zrobić w meczu z Zagłębiem Lubin albo Polonią?
Rzecz jasna nic do Bruda nie mam.