Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12992
Stary 19.05.2011, 21:03
kreseq napisał(a):Wyświetl post
(...)
Kurcze, rozczarowałeś mnie. Miałem nadzieję, że jak nasi się podłożą w "meczu o prestiż" i dostaną 3 w plecy, to uda się naszego Wiślaka na Łazienkowskiej obronić.

Naprawdę nie ma już dla niego ratunku?

Skorża miał przecież jeszcze tyle do zrobienia: sprowadzić Łobodzińskiego za ciężką kasę, wyrzucić Dowhania i zastąpić go Kazimierskim, wydać jeszcze parę milionów € na kompletne beztalencia...

Szkoda, naprawdę szkoda. To był właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując