CH. napisał(a):

Ale za 5 lat nikt będzie pamiętał w jakim stylu Wisły zdobyła MP, tak jak nikt nie pamięta stylu w jakim zdobyła Amika MP w poprzednim sezonie 
Raz piszesz jedno, a potem drugie przejmując się jakimiś pionkami z firmy
|
Ale wynik meczu będą pamiętać tak jak naszą wtopę 5-1 a stylu nikt nie będzie pamiętał. O tym piszę - czytaj ze zrozumieniem
Styl, był czy go nie było to rzecz gustu - wyniki
zostają w statystykach
CH. napisał(a):

Dlatego własnie należy wystawić juniorów, to poskutkuję ośmieszeniem Legii przez Wisłę która traktuje mecz z nimi jak trening pod blokiem, i dobrze
|
Faktycznie, nasi juniorzy ograni przez Legię - ładne mi ośmieszenie Legii.... Jeszcze nie daj Boże wysoko. Chłopie ochłoń! Pomyśl jakie będą komentarze w prasie -
Legia upokorzyła i ośmieszyła nowego mistrza - a pies z kulawą nogą nie wspomni że graliśmy rezerwami....