Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 19.05.2011, 20:59
CH. napisał(a):Wyświetl post
Ale za 5 lat nikt będzie pamiętał w jakim stylu Wisły zdobyła MP, tak jak nikt nie pamięta stylu w jakim zdobyła Amika MP w poprzednim sezonie

Raz piszesz jedno, a potem drugie przejmując się jakimiś pionkami z firmy
Ale wynik meczu będą pamiętać tak jak naszą wtopę 5-1 a stylu nikt nie będzie pamiętał. O tym piszę - czytaj ze zrozumieniem

Styl, był czy go nie było to rzecz gustu - wyniki zostają w statystykach


CH. napisał(a):Wyświetl post
Dlatego własnie należy wystawić juniorów, to poskutkuję ośmieszeniem Legii przez Wisłę która traktuje mecz z nimi jak trening pod blokiem, i dobrze
Faktycznie, nasi juniorzy ograni przez Legię - ładne mi ośmieszenie Legii.... Jeszcze nie daj Boże wysoko. Chłopie ochłoń! Pomyśl jakie będą komentarze w prasie - Legia upokorzyła i ośmieszyła nowego mistrza - a pies z kulawą nogą nie wspomni że graliśmy rezerwami....
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 19.05.2011 o godz. 21:02.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując