rafkur napisał(a):

|
O czym my tu mówimy? Jaki mecz o prestiż? Wisła swoje zrobiła, Legia w zasadzie też. Typowy mecz do sprawdzenia rezerw. Mecz o prestiż to był w Krakowie jak obie drużyny o coś grały ale teraz...?
|
Zrobiła nie zrobiła. Zależy od punktu widzenia.
Dla mnie jako kibica jeszcze nie zrobiła. Mecze z Legią są prestiżowe i powinno się grać w nich na 100%. Nie mam zamiaru potem wysłuchiwać, że "mistrz jest nagi". To raz. Dwa, są profesjonalistami i mają płacone za wykonywanie swojej roboty na najwyższym poziomie. Ja jak osiągnę plan sprzedażowy, też się nie opierdalam i nie leżę do góry brzuchem do końca roku.
Trzy to aspekt psychologiczny. Oni mają mieć mentalność zwycięzców, a nie minimalistów. Jak im takie "odpuszczanie" wejdzie w krew, to kiedyś mogą odpuścić nie ten mecz co trzeba i będzie zonk.
Ponadto odnoszę nieodparte wrażenie, że takie gadanie o meczu, że jest o "pietruszkę", to sposób usprawiedliwienia ewentualnej porażki.