Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 19.05.2011, 20:48
rafkur napisał(a):Wyświetl post
O czym my tu mówimy? Jaki mecz o prestiż? Wisła swoje zrobiła, Legia w zasadzie też. Typowy mecz do sprawdzenia rezerw. Mecz o prestiż to był w Krakowie jak obie drużyny o coś grały ale teraz...?
Ale za 5 lat nikt nie będzie pamiętał kontekstu tego meczu - tak jak NIKT nie pamięta kontekstu meczy z 2006 roku, kiedy to mając tytuł nasze gwiazdory dały dupy po całości i przegrały 5-1 kompromitując się haniebnie!

Takiego gówna nie łykam, mamy grac na 100% - wygrać, przegrać, zremisować ale po walce a nie dawaniu dupy!

Tym bardziej że walczymy o DOBRE IMIĘ WISŁY. Ten mecz jest w otwartej telewizji, wielu "niedzielnych" kibiców w całej Polsce zobaczy jak gra nowy mistrz. I dobrze by było żeby zobaczyli dobrze grającego mistrza a nie łosi którzy testują juniorów i dostają 5-1 w dupsko!


BTW
Pracuję w sporej firmie w W-wie - gdzie wielu jest ludzi z całej Polski - dla nich mistrzem (majstrem) jest Lech bo "ładnie" gra. A Wisła to przegrywa i na farcie jest mistrzem. Takie zdanie mają pikniki z całej Polski. Taka jest siła stereotypów. Meczy rzecz jasna nie oglądają, chyba ze takie w otwartej TV. I co zobaczą? Bruda i Riosa ogrywanych przez Legionistów? Dbajmy o swój image! Wygrajmy ten mecz
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując