Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 19.05.2011, 20:26
O czym my tu mówimy? Jaki mecz o prestiż? Wisła swoje zrobiła, Legia w zasadzie też. Typowy mecz do sprawdzenia rezerw. Mecz o prestiż to był w Krakowie jak obie drużyny o coś grały ale teraz...?
Odpowiedz cytując