Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44548
Stary 19.05.2011, 20:20
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Śledziłem swego czasu lige Cypryjską (teraz juz troche mniej) ale Boban to dobry środkowy obronca. Szkoda, ze juz nie interesujemy sie Mrdakovicem :/ z Genkovem by rozbijali wszystkich.
A skąd wiesz, że się już nim nie interesujemy?
Odpowiedz cytując