Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.05.2011, 19:56
Tylu brakuje, że skład to do końca będzie niewiadoma. Może być tak: Skaba- Rzeźniczak, Jędrzejczyk,Komorowski,Wawrzyniak- Manu, Gol, Cabral, Radovic, Rybus - Kucharczyk. Ewentualnie Wawrzyniak za Jędrzejczyka w środku i Kiełbowicz na lewej obronie.
Odpowiedz cytując