Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11240
Stary 19.05.2011, 19:42
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ładny obiektywizm. 5 tys. złotych za przeklinanie.
I tak Małecki został ukarany przez klub i ekstraklasę za coś, za co nikogo innego się nie karze (swoją drogą ciekawe - ukarali u nas wcześniej jakiegoś piłkarza za przeklinanie?). Do tego banda kretynów w mediach i na forum bezpodstawnie go oczerniła.

Niby można się cieszyć, że go do tego nie zawiesili, ale ....a mać! W jakim kraju my żyjemy?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując