flamengista napisał(a):

|
Ładny obiektywizm. 5 tys. złotych za przeklinanie.
|
I tak Małecki został ukarany przez klub i ekstraklasę za coś, za co nikogo innego się nie karze (swoją drogą ciekawe - ukarali u nas wcześniej jakiegoś piłkarza za przeklinanie?). Do tego banda kretynów w mediach i na forum bezpodstawnie go oczerniła.
Niby można się cieszyć, że go do tego nie zawiesili, ale ....a mać! W jakim kraju my żyjemy?