CH. napisał(a):

5 tys zł kary wyłapał.
Zaskoczyli mnie, w końcu obiektywizm u nich przemówił, ale mimo wszystko jakbyśmy mieli karać piłkarzy którzy sobie coś tam powiedzą to byłoby przynajmniej 10 kar na mecz, odzywki względem siebie na murawie są czymś normalnym, ale jak chodzi o Małego to wszystkie kamery na niego! Mimo wszystko musisz Mały uważać, jesteś nacenzurowanym od dłuższego czasu i nieprzychylne Tobie osoby w tym znawcy w C+ tylko czyhają na takie momenty żeby potem lecieć do góry i Cie sprzedawać
|
Ładny obiektywizm. 5 tys. złotych za przeklinanie.
Jedyny plus, że potwierdzili brak wydźwięku rasistowskiego. Gdyby były podstawy, zawiesiliby go dłużej niż Cionka.