Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12988
Stary 19.05.2011, 18:24
Dubi napisał(a):Wyświetl post
To będzie coś nowego w polskiej piłce. Odnosnie polityki w Polsce, zarząd Legii kategorycznie nie chce oceniac pracy trenera Skorży przed zakonczeniem sezonu, na pytanie czy się pożegnają - mówią stanowczo - za wcześnie! - a w sposób jawny prowadzą zaawansowane rozmowy z Jego następcą ...
Nie chca oceniac publicznie. Jego los juz dawno jest przesadzony. Nawet jakby zagrali ultrasuperduperhyper mecze to i tak trener ktory ma przyjsc osiagnal w jeden sezon wiecej niz Maciek przez cale zycie. Skoro jest mozliwosc to nie ma sentymentow. Szczegolnie jesli wie sie jak ITI traktuje Legie.

Zawodnicy z jednej strony wiedza ze wszystko juz pozamiatane, z drugiej ze wielu z nich wyleci na zbity pysk bo tak naprawde nigdy nie nadawali sie do Legii. Teraz nie bedzie sentymentow. Mam nadzieje ze pierwszy poleci moj "idol" z niedawnego avatara. Mysle ze o wiele lepsze piwo i lepsze fotki zrobi sobie w Afryce, moze jakis klub go wymieni na kilkadziesiat pilek, ewentualnie na zestaw egoztycznych zwierzat do warszawskiego zoo.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując