Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11238
Stary 19.05.2011, 18:05
libero napisał(a):Wyświetl post
Że tak się włączę do dialogu. Jestem tego samego zdania, tzn jestem przekonany że tego rodzaju epitety zdarzają się w każdym meczu ligowym, szkopuł w tym, że Pan redaktor Smokowski nagłośnił to w Lidze+Extra, podchwyciły to wszystkie portale, zareagowała sama Wisła, więc nie dało się pominąć tematu. Trzeba było Małego pokazowo ukarać, choć 5 tys to jednak chyba sporo za dużo.
Ciekawe czy wszystkie te portale podały później że to jednak nie był rasistowski tekst a może dalej utrzymują swoich czytelników w świadomości że mały to jakiś rasista
Odpowiedz cytując