Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12985
Stary 19.05.2011, 17:55
zamiast w drogiego trenera to na miejscu właściciela Korony bym najpierw zainwestował w dobrego dyrektora sportowego żeby za 1-2 mln € sprowadził odpowiednich zawodników.Z obecnym składem to co najwyżej o środek tabeli może Stevens walczyc.
Odpowiedz cytując