WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):

a nie nie chodziło mi o to, że Saidi wprawdzie lekko ale jednak umyślnie kopnął Małego.
Według specjalistów powiedział tylko tyle 'Co? Spier... skur... jeb...'
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,...aleckiego.html
Takie słowa to nie wiem czy nawet stówke są warte :/
|
Że tak się włączę do dialogu. Jestem tego samego zdania, tzn jestem przekonany że tego rodzaju epitety zdarzają się w każdym meczu ligowym, szkopuł w tym, że Pan redaktor Smokowski nagłośnił to w Lidze+Extra, podchwyciły to wszystkie portale, zareagowała sama Wisła, więc nie dało się pominąć tematu. Trzeba było Małego pokazowo ukarać, choć 5 tys to jednak chyba sporo za dużo.