Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
Od: 04.2007
Offline
#
21979
19.05.2011, 17:47
a kto tu mówił o wymachiwaniu naszym KK? jak nie umiesz odpowiedzieć na moje pytanie to zamilcz.
Siemens
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemens
Znajdź inne posty napisane przez Siemens