GajowyDrwal napisał(a):

Saidi jest czarny nie zauważyłeś?
Dlatego jak ntiziczxna rzucił coś to Małego - to było to tylko wulgarne. A jak Mały go zwyzywał - to okazał się rasistą. Takie czasy mamy, niestety...
|
a nie nie chodziło mi o to, że Saidi wprawdzie lekko ale jednak umyślnie kopnął Małego.
Według specjalistów powiedział tylko tyle 'Co? Spier... skur... jeb...'
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,...aleckiego.html
Takie słowa to nie wiem czy nawet stówke są warte :/