WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):

Wygląda na to, że mogłeś mieć racje. Tym bardziej dziwi mnie, że Małecki dostał kare, a żadnej kary nie dostał Saidi za 'zaczepkę' :/ Jest gdzieś uzasadnienie
|
Oni ogłaszają i chyba tyle, uzasadnieni pewnie dostają tylko strony zainteresowane. Tu jest link do wszystkich decyzji z dzisiejszego posiedzenia.
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...9_05_2011.html