Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11232
Stary 19.05.2011, 17:45
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że mogłeś mieć racje. Tym bardziej dziwi mnie, że Małecki dostał kare, a żadnej kary nie dostał Saidi za 'zaczepkę' :/ Jest gdzieś uzasadnienie
Oni ogłaszają i chyba tyle, uzasadnieni pewnie dostają tylko strony zainteresowane. Tu jest link do wszystkich decyzji z dzisiejszego posiedzenia. http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...9_05_2011.html
Odpowiedz cytując