Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11231
Stary 19.05.2011, 17:43
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że mogłeś mieć racje. Tym bardziej dziwi mnie, że Małecki dostał kare, a żadnej kary nie dostał Saidi za 'zaczepkę' :/ Jest gdzieś uzasadnienie
Saidi jest czarny nie zauważyłeś?

Dlatego jak ntiziczxna rzucił coś to Małego - to było to tylko wulgarne. A jak Mały go zwyzywał - to okazał się rasistą. Takie czasy mamy, niestety...
Odpowiedz cytując