WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):

Wygląda na to, że mogłeś mieć racje. Tym bardziej dziwi mnie, że Małecki dostał kare, a żadnej kary nie dostał Saidi za 'zaczepkę' :/ Jest gdzieś uzasadnienie
|
Saidi jest czarny nie zauważyłeś?
Dlatego jak ntiziczxna rzucił coś to Małego - to było to tylko wulgarne. A jak Mały go zwyzywał - to okazał się rasistą. Takie czasy mamy, niestety...