mitmichael napisał(a):

|
To pokazuje, ze nie padło ani jedno słowo rasistowskie z jego ust. Teraz Ci co chcieli go linczowac powinni go teraz przepraszac a na boisku zlosc pilkarzy i wzajemna obraza to jest normalnosc tylko akurat wyłapuja to co mowi Wislak. Gdyby uzył rasistowskich slow to by zostal zawieszony.
|
Wygląda na to, że mogłeś mieć racje. Tym bardziej dziwi mnie, że Małecki dostał kare, a żadnej kary nie dostał Saidi za 'zaczepkę' :/ Jest gdzieś uzasadnienie
