Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11229
Stary 19.05.2011, 17:15
Tomek Smokowski z Canal Plus pewnie czuje się teraz nieco zawiedziony, że cały jego "dziennikarski" trud poszedł prawie na marne. Celu nie osiągnął, ale skoro próbował z Boguskim, teraz z Małeckim, a wcześniej czytał z ruchu ust Brożka jak do Skorży mówił żeby "sam sobie zagrał", to pewnie w swoich poczynaniach nie ustanie. Czego to się nie robi dla swojego ukochanego klubu,......ale pamiętajcie, że oficjalnie ten Pan jest bezstronny i nie kibicuje nikomu.
Ostatnio edytowane przez libero : 19.05.2011 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując