Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11227
Stary 19.05.2011, 16:38
5 tys zł kary wyłapał.
Zaskoczyli mnie, w końcu obiektywizm u nich przemówił, ale mimo wszystko jakbyśmy mieli karać piłkarzy którzy sobie coś tam powiedzą to byłoby przynajmniej 10 kar na mecz, odzywki względem siebie na murawie są czymś normalnym, ale jak chodzi o Małego to wszystkie kamery na niego! Mimo wszystko musisz Mały uważać, jesteś nacenzurowanym od dłuższego czasu i nieprzychylne Tobie osoby w tym znawcy w C+ tylko czyhają na takie momenty żeby potem lecieć do góry i Cie sprzedawać
Ostatnio edytowane przez CH. : 19.05.2011 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując