_ukoL napisał(a):

|
Wystawianie rezerwowego składu byłoby strasznie nieprofesjonalnie. Cudować ze składem to można w sparingach, a nie przed takim meczem jak z Legią. Liczy się prestiż, żeby znowu się nie okazało, że mistrzowska Wisła przywozi z Warszawy bagaż pięciu goli.
|
Owszem.
Albo robimy jaja czyli wystawiamy ME lub nie wychodzimy w ogóle z szatni
albo gramy by wygrać.
Mam nadzieje ze teksty Maaskanta o tym ze wystawi rezerwowych są po to by znowu okłamać Legionistów. Przypomne, że jak graliśmy u siebie z Legią trener na prawo i lewo mówił ze to Legia jest faworytem i ma lepszy skład, mentalnie zabił wtedy piłkarzy Legii

Oby to był podobny psychologiczny manewr.