Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 19.05.2011, 16:26
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Wystawianie rezerwowego składu byłoby strasznie nieprofesjonalnie. Cudować ze składem to można w sparingach, a nie przed takim meczem jak z Legią. Liczy się prestiż, żeby znowu się nie okazało, że mistrzowska Wisła przywozi z Warszawy bagaż pięciu goli.
Owszem.
Albo robimy jaja czyli wystawiamy ME lub nie wychodzimy w ogóle z szatni

albo gramy by wygrać.

Mam nadzieje ze teksty Maaskanta o tym ze wystawi rezerwowych są po to by znowu okłamać Legionistów. Przypomne, że jak graliśmy u siebie z Legią trener na prawo i lewo mówił ze to Legia jest faworytem i ma lepszy skład, mentalnie zabił wtedy piłkarzy Legii Oby to był podobny psychologiczny manewr.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując