kreseq napisał(a):

|
Koksu w reprezentacji i do tego jeszcze ktos chcialby go w pierwszym skladzie? Przeciez on nic nie gra...
|
Taka bida na tej pozycji, wylatuje Boenisch, wylatuje Piotr Brożek, który coś tam w Turcji kopie, Dyzma nie powołuje Sznaucnera (który i tak w Grecji gra w kratkę), to kto na tej pozycji ma grać? Mało zwrotny Dudka? Czy niedoświadczony środkowy obrońca Sadlok? A Wawrzyniak ma za sobą niezłą rundę w lidze polskiej i co najważniejsze - jest to jego naturalna pozycja. A jeśli chcielibyśmy następnych zawodników z kolei, którzy grają na tej pozycji, to w naszej lidze są to T.Lisowski i M.Magiera...Jest jeszcze dwudziestoletni Wełnicki, który regularnie gra w podstawowym składzie austriackiego średniaka (bliżej dołu tabeli), ale dla niego jest chyba za wcześnie na kadrę.