Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21977
Stary 19.05.2011, 15:42
Mam pytanie czy możemy kupić bilet na mecz Legia - Wisła co będzie teraz w Warszawie mając naszą kartę kibica? chętnie zobaczyłbym ten mecz na żywo i wspomógł naszyj grajków w wygranej
Odpowiedz cytując