Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
Od: 04.2007
Offline
#
21977
19.05.2011, 15:42
Mam pytanie czy możemy kupić bilet na mecz Legia - Wisła co będzie teraz w Warszawie mając naszą kartę kibica? chętnie zobaczyłbym ten mecz na żywo i wspomógł naszyj grajków w wygranej
Siemens
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemens
Znajdź inne posty napisane przez Siemens