Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6137
Stary 19.05.2011, 15:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
I kogo z naszej ligi powoła? Może postrzelamy
Sandomierski, Rzeźniczak, Wojtkowiak, Jodłowiec, Sadlok, Wawrzyniak, Murawski, Wilk, Małecki, Mierzejewski, może też Jankowski lub Nowak na uzupełnienie ataku i Smolarek pod kątem lewej pomocy. Innych kandydatów aktualnie nie widzę.

Skład jaki wystawi Smuda:
Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Glik, Dudka - Matuszczyk, Murawski - Błaszczykowski, Obraniak, Mierzejewski - Lewandowski

A ja bym widział to tak:
Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Dudka, Wawrzyniak - Matuszczyk, Murawski - Błaszczykowski, Lewandowski, Obraniak - Brożek

...ewentualnie za Obraniaka dać Mierzejewskiego.
Odpowiedz cytując