szprotson napisał(a):

|
I kogo z naszej ligi powoła? Może postrzelamy
|
Sandomierski, Rzeźniczak, Wojtkowiak, Jodłowiec, Sadlok, Wawrzyniak, Murawski, Wilk, Małecki, Mierzejewski, może też Jankowski lub Nowak na uzupełnienie ataku i Smolarek pod kątem lewej pomocy. Innych kandydatów aktualnie nie widzę.
Skład jaki wystawi Smuda:
Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Glik, Dudka - Matuszczyk, Murawski - Błaszczykowski, Obraniak, Mierzejewski - Lewandowski
A ja bym widział to tak:
Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Dudka, Wawrzyniak - Matuszczyk, Murawski - Błaszczykowski, Lewandowski, Obraniak - Brożek
...ewentualnie za Obraniaka dać Mierzejewskiego.